درباره k-FLEX

درباره k-FLEX بیشتر بدانیم

شرکت K-flex محصولات خود را در بیش از 63 کشور دنیا به فروش می‌رساند. همچنین این شرکت به‌عنوان بخشی از استراتژی کسب‌ و کار خود، به دنبال گسترش فروش و بازار خود است. استراتژی شرکت K-flex داشتن سهم در بازارهای بین‌المللی مختلف به‌ ویژه حضور در مناطق درحال‌ توسعه است.

یکی از نقاط قوت K-flex قابلیت پاسخ به نیازهای خاص مشتریان است و همچنین پاسخ به نیاز مشتریان در تمام نقاط دنیا در سریع‌ترین زمان ممکن است. امروزه نیاز صنعت و ساختمان به عایق الاستومری زیاد شده است؛ و به دلیل نبودن تولیدکننده در برخی از کشورها مشتریان هزینه حمل‌ و نقل زیادی را بابت خرید عایق الاستومری پرداخت می‌کنند که شرکت k-flex به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده عایق الاستومری در دنیا، با ایجاد و احداث مراکز فروش و تولید در نقاط مختلف توانسته است. این هزینه‌ها را به کمترین مقدار خود برساند و در سریعترین زمان نیاز مشتریان خود به عایق الاستومری را برآورده سازد.

توانمندی‌های K-flex

شرکت K-flex بزرگ‌ترین تولیدکننده عایق الاستومری در جهان است. این شرکت تنوع محصولی بیش از 4000 نوع کالا را دارد. محصولات شرکت K-flex در بیش از 63 کشور دنیا عرضه می‌گردد.

شرکت K-flex به‌عنوان رهبر تولید عایق الاستومری در جهان است و سالانه توانایی تولید 120 میلیون متر عایق‌ الاستومری لوله ای را دارد. همچنین این شرکت سالانه 10 میلیون مترمربع عایق الاستومری رولی تولید می‌کند…

شرکت K-flex دارای انبارهای محصول اختصاصی بسیار بزرگ است. انبار این شرکت طوری طراحی‌شده است که با استفاده از آسانسورهای متعدد دسترسی به پالت‌های مختلف کالاها را آسان کرده است.

با توجه ظرفیت آماده‌سازی و بارگذاری این انبارها شرکت K-flex روزانه 60 کامیون و سالانه 18000 کامیون عایق الاستومری از انبارهای خود آزاد می‌کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *