درباره K-flex

عایق الاستومری K-flex

K-flex یک شرکت ایتالیایی است که تخصص آن در تولید عایق های حرارتی و صوتی انعطاف پذیر الاستومری است. و چندین شبکه گسترده در سرتاسر جهان دارد که محصولات این شرکت را به بهترین شکل ممکن به دست مشتریان می رساند.

شرکت k-flex به عنوان رهبر یک بازار جهانی، با توجه و تمرکز بر نوآنوری فناوری و کیفیت محصولات نقش مهمی را در کنترل مصرف انرژی و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای بازی می کند. این شرکت با تمرکز روی کیفیت محصولات متنوع خود، راه حل های مختلفی را برای بخش های مختلف بازار اعم از ساختمان، حمل و نقل، پتروشیمی و انرژی های تجدید پذیر دارد.

K-flex نمونه یک شرکت ایتالیایی موفق است. در تمام قاره ها فعالیت دارد. در بیش از 63 کشور و با 2500 نفر کارمند در سراسر جهان  در حال فعالیت است. این شرکت توانسته است به یکی از شرکت های اصلی تولید عایق الاستوری در جهان تبدیل شود. علاوه بر این شرکت k-flex با شاخه های توزیع در سراسر جهان توانسته است فرآیند توزیع موثر محصولات خود را در جهان را داشته باشد.

کارخانه اصلی شرکت K-flex

کارخانه اصلی شرکت K-flex در Roncelli  (شمال میلان) واقع شده است. که در سال 1989 به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده ی عایق الاستومری در جهان تاسیس انتخاب شده است. تمامی محصولات شرکت  K-flex دارای گواهینامه های UNI EN ISO 9001:2015 و ISO 14001  می باشد که همین امر باعث شده مشتریان و مصرف کننده در سراسر جهان به اطمینان از کیفیت بالای محصولات k-flex  استفاده نمایند.

شرکت K-flex پس از تاسیس اولین کارخانه خود در زمینه تولید عایق های الاستومری در سال 1989 در Roncelli ایتالیا به سرعت بازار خود را گسترش داد و با سرعت رشد چشمگیر در سال 1993 سهم بازار قابل توجهی در ایتالیا ایجاد کرد. پس از آن K-flex  به بازارهای اروپایی دیگر گسترش یافت مانند فرانسه و اسپانیا در سال 1995 در بارسلونا و سپس در سال 1998 در مادرید.

K-flex تقریباً پس از گذشت 10 سال از تاسیس، شرکت شروع به گسترش بازار خود در خارج از اروپا کرد. به گونه ای که در سال 2001 کارخانه خود را در گوانژو (Guangzhou) چین افتتاح کرد.

K-flex همچنین در بسیاری از نقاط دنیا دفاتر فروش و کارخانجات خود را افتتاح کرد بدین ترتیب باعث رشد روز افزون k-flex   شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *