مزایای استفاده از کانال اسپیرال

کانال اسپیرال

مزایای استفاده از کانال اسپیرال

کانال های اسپیرال (داکت اسپیرال) با توجه به موارد زیر یکی از پرکاربرد ترین نوع کانال ها تبدیل شده است:

  • امکان ساخت با فلزات سخت
  • امکان ساخت در قطر های مختلف از “4 تا “64 (10 سانت تا 160 سانت)
  • امکان ساخت با ورقه های ضخامت مختلف
  • امکان ساخت در طول های متنوع طبق سفارش مشتری
  • کانال های اسپیرال در مقایسه با سایر انواع سیستم های انتقال هوا دارای مزیت های زیر است.

هزینه بهره وری

کانال اسپیرال برای سیستم های  خنک کننده و تهویه با سرعت کم، سرعت متوسط و سرعت بالا ترکیبی سه گانه از قیمت، عملکرد و سهولت نصب را ارائه می دهد که نتیجه های برتر و صرفه جویی بیشتر را تضمین می کند.

سازگاری

شکل ظاهری کانال اسپیرال به گونه ای است که در فضای باز و مکان هایی که پوشش برای سقف ندارد. براحتی استفاده می شود و پس از نقاشی با معماری کلی ساختمان مطابقت پیدا کند.

طول عمر

کانال های اسپیرال تولید شده از ورق گالوانیزه و مابقی متریال طول عمر به نسبت بالایی را دارد و همچنین برای افزایش طول عمر این کانال ها می توان از پوشش استفاده کرد. با این حال در فضاهایی که شرایط محیطی از نظر رسوبت، گازهای خرنده و … شدید است. کانال اسپیرال را می توان فولاد ضد زنگ و یا فولاد پوشش شد با PVC ساخت.

عملکرد بهتر

کانال اسپیرال سیل عملکرد عالی را با حداقل هزینه های انرژی فراهم می کند. درز های مقاوم، طرح مارپیچ، نمای گرد و سهولت نصب آن را به بهترین محصول برای انتخاب برای انتقال حجم زیادی از هوا به سرعت و بدون آشفتگی تبدیل می کند.

استاندارد های کیفیت

کانال های اسپیرال به منظور حصول اطمینان از کیفیت بالای تولید با مشخصات SMACNA , ASHRAE تولید می گردد. که مطابق مشخصات کانال های اسپیرال از قطر “4 تا “64 در مقاطع استاندارد 3 متری تولید می شوند. همچنین می توان این کانال ها را با طول کمتر و یا بیشتر مطابق نیاز مشتریان تولید کرد.

تحویل سریع

در عین این که این شرکت با تولید و دپوی به اندازه انواع کانال های اسپیرال و گالوانیزه با دپوی قابل توجه و دسترسی آسان به منابع تولید ورق گالوانیزه  در ضخامت های مختلف توانایی پاسخگویی به نیاز مشتریان خود را دارا می باشد و توانایی سفارشهای ویژه ای را برای تحویل سریع دارا می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *