کانال های انقال هوا

تامین انواع لوله و اتصالات اسپیرال گرد و چهارگوش و کانال های فلکسیبل

کانال های انتقال هوای فلزی

لوله و اتصالات گرد اسپیرال

کانال های اسپیرال امروزه به‌ عنوان یکی از اجزای مهم در صنعت تهویه مطبوع محسوب می شود. و جزو سریع ‌ترین و مقرون به‌ صرفه‌ترین کانال‌های فلزی است که در حال حاضر در زمینه کانال‌کشی سیستم تهویه مطبوع کاربرد گسترده‌ای دارد.

لوله ها و کانال های انعطاف پذیر

کانال فلکسیبل با عایق الاستومری

کانال فلکسیبل با عایق الاستومری یا کانال خرطومی با عایق الاستومری امروزه به عنوان یکی از بهترین متریال ها برای انتقال هوا تلقی می شود. در بسیاری از سیستم های تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد و نقش بسیار تعیین کننده ای را در این صنعت ایفا می کند.

لوله خرطومی کومبی

لوله های فلکسیبل یا کانال های خرطومی انواع متفاوتی دارد و تقریباً دامنه کاربردی شبیه به همی نیز دارند. یکی از پرکاربردترین این کانال ها، لوله خرطومی کمبی است. و دلیل اصلی این امر قیمت مناسب و مقرون به صرفه این کانال ها نسبت به نمونه های مشابه است.

لوله خرطومی PVC

این نوع از کانال ها انعطاف پذیر ساختار به مراتب ساده تری نسبت به دیگر انواع آن دارد. یک لایه فایل PVC که به وسیله مفتول فنری فولادی تقویت شده است، به خاطر همین ساختار دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی نیز هست، عموماً این کانالها در شاخه های ۶ متری تولید می گردد.

کانال خرطومی آلومینیومی

کانال خرطومی آلومینیومی یا کانال فلکسیبل آلومینیومی نوع دیگری از کانال های انعطاف پذیر است که ساختار کمی ساده تر نسبت به کانال فلکسیبل با عایق الاستومری دارد. در این نوع از کانال ها فقط دو لایه فویل آلومینیومی لیمنت شده استفاده شده است.

آدرس دفتر مرکزی

خیابان وزراء، پلاک ۱۰۸، ساختمان ولیعصر یک، طبقه ۶، واحد ۱۶۶

آدرس کارخانه

سه راه آدران، نرسیده به رباط کریم، بلوار امامت، شهرک صنعتی ایده آل صنعت

۸۸۶۴۷۶۴۰ (۰۲۱)

۴۱۴۶۴۴۴ (۰۲۱) Fax

Email: info@ayegh-nikarad.irگروه بازرگانی نیک آراد 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه بازرگانی و عمرانی نیک آراد می باشد.