کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

۸۸۶۴۷۶۴۰

عایق الاستومری k-flex

شرکت عایق الاستومری k-flex

تاریخچه گروه تولیدی کافلکس

flex یک شرکت ایتالیایی است که در زمینه تولید عایق های حرارتی، برودتی، صوتی فعالیت دارد. شرکت عایق الاستومری k-flex با مجهز بودن به یک شبکه توزیع جهانی، محصولات اصلی و جانبی خود را در سرتاسر جهان توزیع می کند. تنوع در تولید عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) و محصولات جانبی مورد نیاز، تمامی نیازهای مربوط به عایق کاری بخش ساختمان، پخش پتروشیمی، بخش حمل و نقل و … را برطرف می کند.

شرکت عایق الاستومری k-flex به عنوان رهبر بازار جهانی عایق های الاستومری است، که با تمرکز بر تکنولوژی های نوین و کیفیت بالای محصولات تولیدی خود نقشی اساسی در زمینه کاهش مصرف انرژی و همینطور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ایفا می کند.

شرکت عایق الاستومری k-flex نمونه یک شرکت موفق و ریشه دار ایتالیایی است، محصولات این کمپانی با همراه داشتن بیش از 2500 کارمند در 61 کشور دنیا توزیع می شود. باید اضافه کرد که این کمپانی برنامه توزیع بسیار کارآمد و اثر بخشی برای محصولات خود دارد..

کارخانه اصلی شرکت عایق الاستومری k-flex در شهر رونسلو (Roncello) واقع در شمال شهر میلان قرار دارد. هم اکنون این کمپانی، بزرگترین شرکت تولید عایق های الاستومری است.

با استناد به استاندارد های ISO 14001 و UNI EN ISO 9001:2015 می توان اطمینان حاصل کرد که محصولات این کمپانی با کیفیت، قابل اتکا و کاملاً منطبق با استانداردهای بازار عایق الاستومری است.

همچنین محصولات عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) نقشی بسیار اساسی در محافظت از محیط با اصلاح رابطه میزان مصرف انرژی، انتشار آلاینده ها، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در اتمسفر ایفا می کند.

همسو با کیفیت و حرفه ای بودن و اشتیاق

تاریخچه شرکت کافلکس k flex

عایق الاستومری k flex

پس از گذشت مدت زمان کمی از احداث کارخانه شرکت عایق الاستومری k-flex در شهر رونسلو (Roncello)، این شرکت شروع به رشد بسیار سریعی کرد. بلافاصله پس از حضور در بازار عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) توانست بازار قابل توجهی در کشور ایتالیا کسب کند.

متعاقباً شرکت عایق الاستومری k-flex بازار خود را در کشورهای دیگر اروپایی مانند اسپانیا و فرانسه گسترش داد، برای مثال در سال 1995 در شهر بارسلونا و در سال 1998 در شهر مادرید دفاتر فروش این شرکت دایر گردید.

تاریخ سی ساله

بعد از حدود ده سال فعالیت در کشور های اروپایی این شرکت تصمیم گرفت تا عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) را در قاره های دیگر تولید و عرضه کند و به طبع آن شهر گوانژو چین دومین شهری بود که کارخانه شرکت عایق الاستومری k-flex در آن احداث شد. در سال 2009 این کارخانه شروع به فعالیت کرد.

این کمپانی در سال 2005 امکانات تولیدی خود را به آمریکا، روسیه، مالزی، هند و دوبی نیز رساند. اگر به تصویر پایین دقت کنید روند گسترش ساخت و توزیع عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) را در تصویر پایین می بینید. به علاوه کشورهایی که در تصویر پایین می بینید می توان کشورهای دیگری نیز نام برد که کمپانی های فروش در آن ها ایجاد شده است. مانند آلمان در سال 200، اسکاندیناوی در سال 2005، انگلستان در سال 2006، رومانی در سال 2008، ژاپن در سال 2008، اکراین و کره جنوبی در سال 2009 و ایران در سال 2012.

در اواخر سال 2009 شرکت عایق الاستومری k-flex، دفتر مرکزی خود با بیش از 50،000 مشتری در سراسر جهان افتتاح کرد. چند سال بعد این شرکت کارخانه و شبکه توزیع عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) را در کشورهای روسیه، لهستان، آمریکا، هند و ایران گسترش داد تا بتواند به بهترین نحو پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد.

در سال 2017 کارخانه عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) در آمریکا تبدیل به بزرگترین و مدرنترین کارخانه تولید عایق الاستومری جهان شد. همچنین کارخانه تولیدی شرکت عایق الاستومری k-flex در کشور لهستان توانست مدرنترین و بزرگترین کاخانه تولید عایق الاستومری در اروپا باشد.

در سال 2018 برای اولین بار یک کارخانه تولیدی دیگر در کشور مصر به بهره برداری رسید.

در سال 2018 نیز دفتر مرکزی شرکت عایق الاستومری k-flex در کشور آلمان (logistikzentrum leipzing-halle) شروع به فعالیت کرد. بزرگترین مرکز فروش با رویکرد حیاتی در تمام اروپا.

در سال 2019 کارخانه دیگری در کشور ویتنام احداث شد تا توان پاسخگویی به نیاز مشتریان در قاره آسیا افزایش یابد.

عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) در جهان

گروه تولیدی کافلکس محصولات خود را در بیش از 63 کشور دنیا پخش و توزیع می کند، استراتژی این کارخانه این است که به دنبال راه هایی برای ارتقای تعداد مشتریان و گسترش بازار فروش خود در نواحی مختلف دنیاست. به خصوص در کشور های در حال توسعه و جوامع نوظهور.

شبکه توزیع جهانی عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) به سرعت در حال گسترش است، برخلاف سایر بازار ها، رویکرد جهانی سازی گروه تولیدی k-flex کاهش هزینه نیروی کار بازارهای محلی نیست. بلکه استفاده از این ظرفیت در جهت تولید، توزیع و انبارداری در مناطق محلی است. افزایش دسترسی به بازارهای محلی رویکرد اصلی گروه تولیدی کافلکس است. عایق های الاستومری دارای حجم زیادی هستند و به همین دلیل هزینه حمل و نقل دریایی و زمینی برای انتقال عایق های الاستومری به بازارها بسیار بالا است، که این هزینه ها در افزایش قیمت عایق الاستومری بسیار تاثیرگذار است. نگهداری این عایق ها در نزیک بازارهای محلی و کاهش هزینه های حمل و نقل از حیاتی ترین رویکردهای صنعت عایق های حرارتی است. ارائه خدمات و نزدیک تر بودن به مشتری از اصلی ترین نیازهای صنعت عایق های حرارتی است.

یکی از دلایلی که گروه تولیدی کافلکس را از دیگر تولید کنندگان متمایز می سازد، توانایی پاسخگویی به تمام نیاز ها و همنطور نیازهای خاص مشتریان است، به خصوص در بازار عایق الاستومری، در سریعترین زمان و به بهترین نحو نیازهای مشتریان برآورده می شود.

هدف گروه تولیدی کافلکس، استفاده از ظرفیت های بین المللی خود، برای حضوری قدرتمندتر در بازارهای نوظهور و در حال رشد است. همینطور این شرکت تمرکز ویژه ای به ادامه دادن روند توسعه تولید و فروش عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) در آسیا و اقیانوسیه، خاورمیانه، شرق اروپا و آمریکای شمالی دارد.

عایق الاستومری k-flex در جهان

شبکه توزیع عایق الاستومری کافلکس در جهان

ماموریت شرکت عایق الاستومری k-flex

 • باقی ماندن به عنوان رهبر بازار جهانی عایق های الاستومری
 • پاسخگویی به بهترین نحو به نیازهای مشتریان
 • توسعه تکنولوژی عایق های حرارتی
 • ارائه سیستم های عایق کاری مبتکرانه

توزیع و تدارکات محصولات

توزیع عایق الاستومری k-flex در جهان

توزیع عایق الاستومری k-flex در جهان

انعطاف پذیری بالای گروه  تولیدی کافلکس، باعث شده تا پیش بینی دقیقی از میزان فروش و موجودی در تمامی بازارهای خود داشته باشد. آماده بودن برای پاسخگویی به تمامی نیازهای مشتریان در اسرع وقت از امتیازات اصلی شرکت عایق الاستومری k-flex است.

ظرفیت تولید عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) در کارخانه های جدید، 120 میلیون متر عایق الاستومری لوله ای (برابر با سه بار چرخش کره زمین) و تولید 10 میلیون مترمربع عایق الاستومری رولی در سال است. این شرکت با مجهز بودن به انبارهای ذخیره کالا، بهترین سرعت و عملکرد را در توزیع و تامین نیازهای مشتریان برای 4000 محصول متفاوت را دارا است.

گروه تولیدی k-flex دارای انبارهای اختصاصی مجهز به سیستم حمل عالی است، که به صورتی کاملاً ارگونومیک طراحی شده است. هر کدام از این سیستم های حمل و نقل می تواند در روز 60 کامیون کامل کالا انتقال دهد و این مقدار در سال برابر است با 18000 کامیون.

عایق حرارتی k-flex (کی فلکس)

محدوده مقاومت دمایی عایق الاستومری k-flex کاملاً مناسب برای عایق کاری تجهیزات چه در بخش صنعتی و چه در بخش های غیرصنعتی است. این عایق ها باعث کاهش مصرف انرژی شده و به سبب ویژگی هایی که دارد از نفوذ بخار آب و خوردگی زیر عایق جلوگیری می کند.

عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) کاملاً مناسب لوله های آب سرد و لوله های آب گرم در داخل و خارج از ساختمان است. لوله ها و تجهیزاتی که به دلیل افزایش و کاهش دمای سیال داخل آن باعث ایجاد رطوبت می گردد. و یا تجهزاتی که در معرض بخار آب قرار دارند. چرا که مقاومت این عایق ها در برابر نفوذ بخار آب بسیار بالاست.

 برنامه های عایق کاری معمول

 • عایق کاری سردخانه ها
 • عایق کاری سیستم های تهویه
 • عایق کاری لوله ها و تجهیزات صنعتی، شیمیایی، دارویی و مهندسی
 • عایق کاری مخازن
 • عایق کاری سیستم های خورشیدی و …

رسانایی حرارتی پایین این عایق ها کاملاً نیازهای مربوط به عایق کاری های داخل ساختمان ها را برآورده می کند.

برای عایق کاری مناطق و پروژه های خاصی مانند پروژه های دریایی، گازی و نفتی این محصولات تمامی استانداردها و تاییدیه های مورد نیاز را دارد و می تواند مورد استفاده قرار گیرد. شاید بتوان گفت آخرین و مناسبترین انتخاب برای عایق کاری پروژه های خاص همین عایق هاست. داشتن روکش های آلومینیومی مختلف باعث شده است که این عایق ها تمامی استانداردهای مورد نیاز را کسب کنند. و کاملاً مناسب برای پروژه های مکانیکی، صنعتی، ساختمانی و علمی باشد.

عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) به صورت epdm و nbr تولید می گردند. ما قبلاً درباره تمامی تفاوت ها و شباهت های این دو نوع از عایق توضیحاتی داده ایم، شما می توانید با مراجعه به مقاله عایق های الاستومری epdm  و nbr تمامی اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

اما هر کدام از این عایق ها دارای مشخصات فنی خاصی هستند که در جداول پایین کاملاً تشریح شده است.

توجه داشته باشید که

از آنجایی که عایق های الاستومری سبک بوده و دارای حجم بالایی هستند، هزینه حمل و نقل و واردات آنها نیز بسیار بالاست، عمده قیمت عایق های وارداتی به دلیل همین هزینه حمل و نقل و انبارداری است.
گروه صنعتی ساناعایق با حذف هزینه های حمل و نقل و انبارداری توانسته است تا یکی از با کیفیت ترین عایق های الاستومری را با هزینه بسیار مناسب در بازار عایق ایران تزریق کند.

جدول مشخصات عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) (nbr)

مشخصه فنینتایجتوضیحات
ضریب هدایت حرارت

(Thermal conductivity – w/m.k)

λ= 0.034      20  ͦ C

λ= 0.032       0  ͦ C

λ= 0.029      -30  ͦ C

مطابق با استاندارهای:

EN 12667 (DIN 52612)

EN ISO 8497

INSO 8621

درصد صرفه جویی انرژی70 % à 94%درصد صرفه جویی انرژی بر اساس ضخامت و شرایط اجرا، در این محدوده متفاوت است.
محدوده دمای کاری-200  ͦ C à +105  ͦ Cبرای دمای پایین تر از -20  ͦ C مشاوره با کارشناسان فنی k-flex ضروری است.
عمر مفیدبیش از 30 سالانتخاب ضخامت مطلوب و اجرای صحیح در عمر عایق موثر می باشد.
واکنش در برابر آتشکندسوز و خود خاموش شونده با غلظت دود پایینمطابق با استانداردهای:

EN13501

DIN 4102

UNI 9177

NFP 92 – 501

سمیت دودغیر سمیمطابق با استاندارد:

DIN 5510

مقاومت در برابر نفوذ بخار آبµ ≥ 10,000مطابق با استاندارد های:

DINEN 12086

DINEN 13469

DIN EN 12086 – 13469

ضریب جذب آب کوتاه مدتکمتر از 5 % وزن اولیهمطابق با استاندردهای:

ASTM C209

EN 1207

خوردگی زیر عایقpH neutral (≈7)

(عدم ایجاد خوردگی زیر عایق)

مطابق با استاندارد:

EN 13468

مقاومت در برابر گریس و انواع روغن هامقاومت بالا
مشخصات زیست محیطی و بهداشتیعاری از ترکیبات سمی مانند آزبست، سیانورات، فرمالدئید، CFC، HFC عدم ایجاد مشکلات تنفسی و عوارض پوستی

جدول مشخصات عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) (epdm)

مشخصه فنینتایجتوضیحات
ضریب هدایت حرارت

(Thermal conductivity – w/m.k)

λ= 0.039      10  ͦ C

λ= 0.044       40  ͦ C

مطابق با استاندارهای:

EN 12667

INSO 8621

درصد صرفه جویی انرژی65 % à 90%درصد صرفه جویی انرژی بر اساس ضخامت و شرایط اجرا، در این محدوده متفاوت است.
محدوده دمای کاری-40  ͦ C à +150  ͦ Cبرای دمای پایین تر از -20  ͦ C مشاوره با کارشناسان فنی k-flex ضروری است.
عمر مفیدبیش از 30 سالانتخاب ضخامت مطلوب و اجرای صحیح در عمر عایق موثر می باشد.
واکنش در برابر آتشکندسوز و خود خاموش شونده با Euroclass Eمطابق با استانداردهای:

EN13501

مقاومت در برابر نفوذ بخار آبµ ≥ 3500مطابق با استاندارد های:

EN 12086

INSO 7299

ضریب جذب آب کوتاه مدتکمتر از 8 % وزن اولیهمطابق با استاندردهای:

ASTM C209

EN 1207

خوردگی زیر عایقpH neutral (≈7)

(عدم ایجاد خوردگی زیر عایق)

مطابق با استاندارد:

EN 13468

مقاومت در برابر ازنمقاومت بالا
مشخصات زیست محیطی و بهداشتیعاری از ترکیبات سمی مانند آزبست، سیانورات، فرمالدئید، CFC، HFC عدم ایجاد مشکلات تنفسی و عوارض پوستی

مقایسه عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) با عایق های سنتی

مقایسه عایق الاستومری و عایق های سنتی

مقایسه عایق الاستومری و عایق های سنتی

با تولید عایق های الاستومری و ورود آن به صنعت عایق، انقلابی در این صنعت ایجاد شد. این به این دلیل بود که این عایق ها دارای ویژگی های منحصر به فردی بودند که بیشتر نواقص عایق های سنتی را برطرف کرد. منظور از عایق های سنتی عایق های پشم شیشه، پشم سنگ و پلی یورتان است. با دیدن جدول پایین به تفاوت ها و شباهت های این عایق ها پی می برید.

جدول مقایسه عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) با عایق های سنتی

مشخصاتعایق k-flexپشم شیشهپشم سنگپلی یورتان
کاربرد عایقعایق سرد، گرم و صوتیدر برودت بسیار ضعیف و در حرارت متوسطعایق گرم و صوتیعایق سرد
ضریب هدایت حرارت در دمای صفر درجه Thermal conductivityλ = 0.032 (w/m.k)

به دلیل ساختار سلول بسته برای مدت بسیار طولانی ثابت می ماند.

λ = 0.041 (w/m.k)

به دلیل نوع ساختار الیافی به صورت صعودی افزایش می یابد.

λ = 0.039 (w/m.k)

به دلیل نوع ساختار الیافی به صورت صعودی افزایش می یابد.

λ = 0.027 (w/m.k)

با گذشت زمان به صورت صعودی افزایش می یابد.

مقاومت در جذب بخار آب

Water vapor diffusion resistance factor

µ ≥ 10,000µ ≥ 1µ ≥ 1µ ≥ 2,000
اشتعالزاییکند سوز و خود خاموش شوندهنسوزنسوزاشتعالزا و بسیار سمی
تولید دود و گازهای سمیعدم ایجاد گازهای سمی و دانسیته دود بسیار پایینبدون دودبدون دودبسیار دودزا و سمی
ساختار سلولیسلول بسته (95%)الیافیالیافینسبتاً سلول بسته
ایجاد خوردگی زیر عایقعدم ایجاد خوردگیخوردگی شدیدخوردگی متوسطخوردگی کم
میزان صرفه جویی انرژی70% تا 94%25% تا 50%50%70%
عومل زیستی و ایجاد امراضبدون عوارض و ذراتایجاد بیماریهای سرطانی و ریویایجاد بیماری ریویبدون عوارض و ذرات
مقاومت در برابر شرایط بد آب و هوایی و UV خورشیدمقاومت بالا با روکش های مختلفبسرعت متلاشی می گرددمقاومنسبتاً مقاوم
مقاومت در برابر روغن گریس و مواد شیمیاییمقاومت بالانسبتاً مقاوممقاوممقاوم
عمر مفید

(در شرایط مناسب)

بالای 30 سالکمتر از 5 سالحدود 10 سالحدود 10 سال
نصبآسان و سریع به سبب انعطاف پذیری بالادارای چند مرحلهدارای چند مرحلهبسیار کند
تعمیرات دوره ای و بازرسیبلند مدت – آسان بدون نیاز به خرید مجددکوتاه مدت–مشکل نیاز به خرید مجدد عایق و روکشنسبتاً بلند مدت-مشکل نیاز به خرید مجدد عایق و روکشنسبتاً بلند مدت-مشکل نیاز به تخریب عایق و عایق کاری مجدد

عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) از نظر شکل ظاهری

عایق الاستومری لوله ای k-flex

عایق الاستومری لوله ای k-flex

توضیحاتی که تا به اینجا داده شد درباره ویژگی های این عایق ها بود. این عایق ها از نظر نوع تولید، ضریب هدایت حرارت، درصد صرفه جویی انرژی، عمر مفید، توانایی در برابر خوردگی زیر عایق و بسیاری ویژگی دیگر بررسی گردید. تمامی این نکته ها مصرف کنندگان را در انتخاب نوع عایق حرارتی راهنمایی می کند. اما برای انتخابی دقیق تر نیاز داریم تا عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) را از نظر شکل ظاهری نیز بررسی کنیم. تمامی برندهای عایق الاستومری تقریبا دارای ضخامت های و اندازه های یکسانی هستند اما عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) تفاوتهایی با دیگر برندهای مشابه در بازار دارد. دلیل اصلی این تفاوت در بازار ایران، تولید این عایق ها در داخل کشور است. از آنجایی که تمامی برندهای دیگر که در داخل کشور موجود هستند وارداتی هستند، به میزان این عایق، تنوع در ضخامت و سایز ندارند.

یکی از مشکلات اصلی مدیران پروژه ها این است که پس از محاسبه ضخامت عایق الاستومری در فراهم آوردن برخی از این ضخامتها به مشکل می خورند، چرا که بسیاری از این عایق ها برخی از ضخامت های کم مصرف را وارد نمی کنند.

عایق های الاستومری در انواع مختلفی تولید می گردد اما در بازار ایران و پروژه های داخلی عمده مصرف این عایق ها، لوله ای، رولی با روکش های متفاوت است.

عایق الاستومری رولی k-flex (کی فلکس)

عایق الاستومری رولی k-flex

هر دو نوع عایق الاستومری رولی و لوله ای k-flex (کی فلکس) دارای انواع بسیار متفاوتی است، اما با توجه به نیاز و بازار مصرف داخلی کشور خودمان گروه صنعتی سانا عایق این عایق ها را در نوع ساده و روکش دار تولید می کند.

عایق الاستومری رولی k-flex (کی فلکس) در ضخامت های 6، 9، 13، 16، 19، 25، 32، 40، 50 میلمیتر تولید می گردد. عمده مصرف این عایق ها از نظر ضخامت مربوط به ضخامت های پایین می گردد به خصوص ضخامت های 9 میلیمتر و 13 میلمتر آن. اما در شرایطی خاص کارشناسان عایق کاری تشخیص می دهند که از ضخامت های بالاتر استفاده کنند، که در این صورت می توان عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) را مناسب ترین گزینه دانست، زیرا این عایق در داخل کشور تولید می گردد و تمامی ضخامت ها برای آن موجود است. برخلاف عایق های الاستومری دیگر که چون وارداتی هستند ضخامت هایی که مصرف کمتری دارند را وارد نمی کنند.

عایق رولی الاستومری برای عایق کاری وسیع تولید می گردد و کاملاً مناسب برای برودت و حرارت است و تا حدود زیادی نیز در ورود صدا و کاهش آلودگی صوی موثر است. از عایق های رولی می توان برای عایق کاری موتورخانه و داکت های انتقال هوا، تانکر ها و مخازن، لوله های با سایز بسیار بالا و … استفاده کرد. این عایق ها از نظر روکش مورد استفاده در آن ها نیز به 5 نوع تقسیم می گردند.

 • عایق الاستومری رولی k-flex (کی فلکس) با روکش آلومینیومی 130 میکرون
 • عایق الاستومری رولی k-flex (کی فلکس) با روکش آلومینیومی 130 میکرون مسلح
 • عایق الاستومری رولی k-flex (کی فلکس) با روکش آلومینیومی 230 میکرون
 • عایق الاستومری رولی k-flex (کی فلکس) با روکش آلومینیومی 230 میکرون مسلح
 • عایق الاستومری رولی k-flex (کی فلکس) با روکش آلومینیومی 400 میکرون
توجه داشته باشید که

نوع روکشی که برای عایق انتخاب می کنید بستگی به عوامل مختلفی دارد و این انتخاب نیاز به کارشناسی دقیقی دارد. از این عوامل می توان به دمای محیط، نوع متریال، سیال داخل لوله ها و تجهیزات، میزان رطوبت، محل قرارکذاری تجهیزات و … را نام برد.

عایق الاستومری لوله ای k-flex (کی فلکس)

عایق الاستومری لوله ای k-flex

عایق الاستومری لوله ای k-flex

عایق های الاستومری لوله ای برای تسهیل و تسریع کردن عایق کاری طراحی شده است و مناسب برای خطوط لوله با سایز های پایین است، این خطوط لوله ای می تواند، لوله های مسی، فولادی، پنج لایه، سفید و … باشد. این عایق ها مناسب برای تمامی خطوط لوله است و با نگاهی به جدول پایین می توانید از تمامی سایز های موجود آن اطلاع پیدا کنید.

جدول سایز و ضخامت عایق الاستومری لوله ای k-flex
قطر داخلی عایق  (میلیمتر)سایز اسمی لوله (اینچ)متراژ عایق های لوله ای در هر کارتن (متر)

(برحسب ضخامت عایق)

لوله های مسیلوله های فولادی
9 mm13 mm16 mm19 mm25 mm
61/435215012010064
93/82661301109858
121/22341101008854
165/819292887852
183/416688786650
2014084746442
227/81/213684746442
2512078604840
281 1/83/49872604840
328060503624
351 3/817658503624
421 5/81 1/46048403222
481 7/81 1/25040302418
542 1/84636282212
6024632242212
672 5/84026221810
762 7/82 1/24026221810
80362418148
893362418148
100342216126
1144322014126

عایق های الاستومری لوله ای k-flex (کی فلکس) از نظر ضخامت در 5 ضخامت متفاوت تولید می گردد. ضخامت 9، 13، 16، 19، 25 میلیمتر.

عایق های الاستومری لوله ای از نظر روکش نیز مانند عایق های الاستومری رولی در 5 نوع تولید می گردند.

 • عایق الاستومری لوله ای k-flex (کی فلکس) با روکش آلومینیومی 130 میکرون
 • عایق الاستومری لوله ای k-flex (کی فلکس) با روکش آلومینیومی 130 میکرون مسلح
 • عایق الاستومری لوله ای k-flex (کی فلکس) با روکش آلومینیومی 230 میکرون
 • عایق الاستومری لوله ای k-flex (کی فلکس) با روکش آلومینیومی 230 میکرون مسلح
 • عایق الاستومری لوله ای k-flex (کی فلکس) با روکش آلومینیومی 400 میکرون

چرا عایق الاستومری k-flex (کی فلکس)

انواع عایق الاستومری

انواع عایق های الاستومری

در پایان باید به این نکته تاکید کرد که شرکت عایق الاستومری k-flex اولین تولید کننده عایق الاستومری در کل دنیا بوده است و بدون شک عایق الاستومری تولیدی این شرکت ها از لحاظ کیفی بهترین عایق الاستومری در دنیاست. به دلیل بهره مند بودن از شبکه توزیع بسیار عالی و داشتن کارخانه ها، انبار های مخصوص و دفاتر فروش در برخی از کشورها این محصول به راحتی در دسترس است و همین باعث شده است که عایق الاستومری k-flex (کی فلکس) با وجود اینکه دارای کیفیت فوق العاده مطلوبی است، با قیمت بسیار مناسبی نیز عرضه گردد.

تاکید این نکته برای استفاده کنندگان داخلی بسیار ضروری است؛ همانطور که اشاره مختصری در بالا داشتیم به دلیل حجم بالای عایق های الاستومری انتقال این عایق ها بسیار پرهزینه است و عمده قیمت بالای عایق های وارداتی مربوط به هزینه حمل و نقل آن است. در صورتی که گروه تولیدی k-flex با داشتن پراکندگی بسیار عالی کارخانه ها و انبارهای خود در سرتاسر دنیا توانسته است بخش عظیمی از این هزینه ها را حذف کند. در ایران نیز گروه صنعتی سانا عایق این وظیفه را بر عهده داشته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
K-Flex
Product Name
Elastomeric Insulation
Price
Iranian Rial 110000
Product Availability
Available in Stock