انواع عایق حرارتی

تمامی عایق های حرارتی موجود در سبد محصولات گروه بازرگانی نیک آراد

در صورتی وجود هر گونه سئوالی با کارشناسان ما تماس بگیرید
۴۱۴۶۴۰۰۰ (۰۲۱)

در قرن حاضر لزوم استفاده از عایق های حرارتی بر کسی پوشیده نیست و به دلیل تفاوت های زیادی که در اهداف عایق کاری وجود دارد و انتظاراتی که از سیستم عایق کاری می رود، انواع مختلفی از عایق های حرارتی وجود دارد همین تنوع در عایق های حرارتی باعث شده تا در هر پروژه ای بتوان با انتخابی صحیح کارآیی مورد نظر را از سیستم عایق کاری خود داشته باشیم.

گروه بازرگانی نیک آراد به عنوان یک مرجع با تجربه و قابل اعتماد در صنعت عایق کاری کشور ایران تمامی توضیحات لازم را درباره عایق های حرارتی در اختیار شما قرار می دهد. و در صورت نیاز می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با مطالعه مقاله عایق های حرارتی می توانید به تاریخچه  و لزوم استفاده از عایق های حرارتی پی ببرید.

عایق الاستومری

عایق الاستومری

عایق پشم سنگ

عایق پشم سنگ

عایق پشم شیشه

عایق پشم شیشه

عایق پلی استایرن

عایق پلی استایرن

عایق فایبرگلاس

عایق فایبرگلاس

عایق های الاستومری

بازرگانی نیک آراد مجموعه کاملی از برندهای با کیفیت عایق های الاستومری را در سبد محصولات خود دارد.

محصول اصلی و تخصصی ما در میان انواع عایق های حرارتی، این نوع از عایق هاست. شرکت ما به عنوان یکی از تامین کننده های اصلی عایق های الاستومری در کشور ایران است و مرغوبترین و با کیفیت ترین عایق های الاستومری را به عنوان وارد کننده و نمایندگی فروش داراست.

با ورود به صفحه مربوط با انواع عایق های الاستومری از نظر برند و شکل ظاهری آشنا شوید.

عایق های پشم سنگ

عایق های پشم سنگ یکی از انواع پرمصرف عایق های حرارتی است که ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارد. این عایق در کل دنیا از طرفداران زیادی برخوردار است و در برخی موارد تنها انتخاب ممکن استفاده از همین عایق هاست. برای مثال زمانی که نیاز داریم تا دامنه حرارتی عایق بسیار بالا باشد تنها انتخاب ممکن همین عایق است چرا که این عایق ها در دمای ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد و بالاتر کارآیی دارند.

با ورود به صفحه مربوط به عایق پشم سنگ اطلاعات کاملی از این عایق حرارتی به دست بیاورید.

عایق فوم پلی استایرن

بازرگانی نیک آراد تنها در صنعت ساخت و ساز اقدام به تامین عایق های فوم پلی استایرن برای مشتریان عزیز می کند.

عایق فوم پلی استایرن فوم های سفید رنگی است که برای عایق کاری در صنعت ساخت و ساز و برای بسته بندی در صنعت حمل و نقل و مواد غذایی استفاده می گردد. حتی اگر در صنعت ساخت و ساز و عایق کاری فعالیت نکرده باشید، بدون شک باز هم از این عایق ها استفاده کرده اید. چرا که عمده مصرف این عایق ها برای بسته بندی کالاها و مواد غذایی استفاده می گردد.

با مراجعه به صفحه مربوط به آن تمامی اطلاعات مورد نیاز را درباره این محصول به دست خواهید آورد.

عایق پشم شیشه (فایبر گلاس)

عایق پشم شیشه یا عایق فایبرگلاس یکی از پرمصرف ترین و پرکاربردترین عایق های موجود در دنیاست. در کشور ما نیز از این عایق در بسیاری از پروژه ها و سازه های مسکونی و تجاری استفاده می گردد. عایق پشم شیشه مزایای فراوانی دارد که آن را تبدیل به یک عایق حرارتی و در عین حال عایق صوتی مناسبی کرده است.

با ورود به صفحه مربوط به عایق پشم شیشه اطلاعات کاملی از این عایق حرارتی به دست بیاورید.

مقالات مرتبط

خواندن این مقالات شما را در داشتن انتخابی صحیح تر راهنمایی خواهد کرد.