اتلاف انرژی در صورت نداشتن سیستم عایق کاری

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و کارشناسی تماس بگیرید.
۴۱۴۶۴۰۰۰ (۰۲۱)

در اطراف تسهیلات خود نگاه کنید؟

آیا تمام لوله ها، کانال ها و تجهیزات فرایند به درستی عایق شده است؟

آیا شما می دانید چه نوع عایقی و با چه ضخامتی بهترین نتایج را برای شما خواهد داشت؟

جلوگیری از اتلاف انرژی در تاسیسات شما

اتلاف انرژی در صورت نداشتن سیستم عایق کاری

آیا شما از یک برنامه تعمیر و نگهداری منظمی بهره مند هستید؟

پس از کسب سال ها تجربه در زمینه عایق کاری باید به شما واقیعتی را بگوییم، حدود سی درصد از سیستم های عایق کاری در تاسیسات تجاری و صنعتی آسیب دیده یا غیر کارآمد هستند.

اگر تجهیزات شما عایقکاری نشده باشد یا عایق آن نامناسب و آسیب دیده باشد هر روزه انرژی بسیاری اتلاف می شود. و این یعنی اتلاف انرژی و بهره وری کمتر. به بیان ساده تر از دست دادن پول بیشتر (هزینه های اضافی).

این مکان ها و ضعف ها را پیدا کنید و پوشش دهید.

متوجه خواهید شد که چه میزان هزینه های شما کاهش پیدا می کند.

یک ارزیاب می تواند با بررسی سیستم عایق شما گزارشی به شما ارائه دهد که در موسسه شما چه میزان انرژی در روز به هدر می دهید.

چگونه می توان با ارتقاء سیستم عایق کاری از این اتلاف انرژی جلوگیری کرد؟

و صرفه اقتصادی عایق کاری برای شما چه میزان خواهد بود؟

تمامی این موارد می تواند به صورت ارزی در اختیار مدیران قرار می گیرد تا مدیران بتوانند تصمیم گیری بهتری داشته باشند.

ارزیابی کننده بهترین راه حل ها را برای کاهش اتلاف انرژی و به حداکثر رساندن کارآیی ارائه می کند. حتی اثرات زیست محیطی عایق آسیب دیده را نیز طی گزارشی به مدیران ارائه می دهد.

این ارزیابی های در کارخانه های تولید مواد شیمیایی، مواد غذایی، کارخانه های پردازش گاز، ساختمان های دولتی، بیمارستان ها، تاسیسات و پالایشگاههای نفت، دانشگاه و شرکت های دولتی و … مورد بررسی قرار می گیرد.

ارزیابی بر روی تجهیزات لوله کشی، دیگ های بخار، تهویه هوا و تجهیزات آلودگی هوا، سیستم های تهویه مطبوع و … صورت می گیرد. معمولاً بازدهی قابل مشاهده پس از اصلاح سیستم عایق کاری در شرکت های بزرگ را به صورت دقیق و قابل اطمینانی نشان می دهد.

نقش سیستم عایق کاری در شرکت شما

سیستم عایق کاری نقش بسیار مهمی را در سلامت محیط ایجاد می کند. کاملاً واضح است که اگر محیط سالمی و تهویه و هوای مناسبی وجود داشته باشد. در نتیجه کارکنان و کارمندان نیز در معرض تهدید سلامتی قرار نخواهند گرفت.

مشکلات ناشی از نبود سیستم عایق کاری گاهی می تواند باعث بروز مشکلاتی گردد که بسیار گران تر و پر هزینه تر ار خود سیستم عایق کاری باشد.

به میزان بهره وری سیستم عایق کاری فکر کنید. در نظر بگیرید این کار تا چه میزان می تواند در انرژی و هزینه های شما صرفه جویی کند.

بسیاری از شرکت ها و ارگان ها عایق کاری را جزء ضرورت های ساختمان سازی نمی دانند. دلیل اصلی آن عدم آگاهی مدیران است. زیرا آن ها نمی دانند که با داشتن یک سیستم عایق کاری خوب تا چه اندازه می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. و باطبع تا چه اندازه می توان هزینه ها را کاهش داد.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *