عایق های الاستومری

نمایندگی فروش انواع عایق الاستومری با بهترین و باکیفیت ترین برند های موجود

طبقه بندی بر اساس برند

عایق الاستومری k flex

عایق الاستومری K-Flex

عایق الاستومری K-Flex جزء مرغوبترین عایق های الاستومری در دنیاست، این عایق محصول کشور ایتالیاست و اولین عایق الاستومری تولیدی در کل جهان محسوب می شود.

عایق الاستومری وان فلکس

عایق الاستومری Oneflex

عایق الاستومری Oneflex محصول کشور ترکیه است و جزء پرطرفدارترین عایق ها در بازار داخلی کشورمان است، همسایگی با کشور ترکیه سبب شده تا این عایق با قیمت مناسبی وارد کشورمان شود.

عایق الاستومری Pa-Flex

عایق الاستومری Pa-Flex

عایق الاستومری Pa-Flex یک عایق ترکیه ای است و جزء پرمصرفترین عایق های الاستومری در کشورما می باشد. این عایق دارای تاییده وزارت مسکن و شهرسازی است و در کشور ما جزء محبوبترین عایق های الاستومری است.

عایق روکا فلکس

عایق الاستومری Roka Flex

عایق روکا فلکس یکی دیگر از عایق های مرغوب ترکیه ای است که استانداردهای لازم را دارد و از محصولاتی است که قیمت مناسبی نیز دارند.

طبقه بندی بر اساس شکل ظاهری

عایق الاستومری رولی

عایق الاستومری رولی

عایق الاستومری رولی از نظر ظاهری به شکل ورقه ای تولید می گردد و برای عایق کاری وسیع طراحی شده است. منظور از عایق کاری وسیع تجهیزاتی است که امکان استفاده از عایق الاستومری لوله ای در آنها نیست. عمده مصرف عایق های الاستومری مربوط به نوع رولی است.

عایق لوله ای الاستومری

عایق الاستومری لوله ای

عایق الاستومری لوله ای برای تسریع کار در عایق کاری تولید و عرضه می گردد و کاملاً مطابق با سایز لوله های فولادی، مسی و پنج لایه و … است. استفاده از این نوع عایق باعث بالاتر رفتن سرعت نصب و کاهش هزینه ها می گردد. در زمان اجرای عایق های لوله ای میزان خطاهای نسب بسیار کمتر از نوع رولی آن می باشد.

عایق الاستومری رولی پشت چسبدار

عایق الاستومری رولی پشت چسبدار

عایق های رولی چسبدار بهترین گزینه برای عایقکاری کانالهای انتقال هوا و لوله های سایز بالا و مخازن میباشند. استفاده از عایق های رولی پشت چسبدار باعث صرفه جویی در زمان می شود، همینطور این کار باعث می شود تا میزان دورریز عایق نیز کمتر شود.

عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیومی

عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیومی

عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیوم یک سیستم تکمیل شده عایق بوده که با روکش آلومینیوم چند لایه پوشش داده میشود. این عایق ها بواسطه ویژگی های فیزیکی خود در مقابل اشعه ماوراء بنفش (UV) و ذرات معلق در هوا و ضربات فیزیکی مقاوم می باشند.

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیومی

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیومی

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیومی بواسطه ویژگی های فیزیکی خود در مقابل اشعه ماوراء بنفش (UV) و ذرات معلق در هوا و ضربات فیزیکی مقاوم میباشند و به همین علت مناسب ترین نوع عایق الاستومری جهت استفاده در فضای باز میباشند.

تجهیزات و لوازم جانبی عایق کاری

چسب مایع الاستومری

چسب مایع الاستومری

این چسب ها با فرمولاسیون مخصوص جهت نصب عایق الاستومری طراحی و تولید شده است. با استفاده از این چسب عایق را می توان بر روی انواع سطوح صاف و خمیده در کانالهای انتقال هوا ، مخازن ، منابع ، لوله های سایز بزرگ و اتصالات استفاده کرد.

نوار درزگیر الاستومری

انواع نوار درزگیر

نوار درزگیر های الاستومری به صورت خود چسبدار و از جنس خود عایق می باشد. این نوار های درزگیر جهت اطمینان از عدم نفوذ گرد و غبار و بخار آب، تقویت اتصال درز عایق ها، جلوگیری از اتلاف انرژی از محل درزها مورد استفاده قرار میگیرد.

مقالات مرتبط

خواندن این مقالات شما را در داشتن انتخابی صحیح تر راهنمایی خواهد کرد.